Yeni Sezonda Şapkalar Konuşacak

Mar 15 • Güncel • 235 Views • Yorum yok Yeni Sezonda Şapkalar Konuşacak

Şapka bu sezon fırtınalı günlerine dönecek gibi görünüyor. Harika şapka modelleri ile muhteşem kombinler yapabilirsiniz. Hem ilkbahar ve yaz sezonunda, hem de sonbahar kış sezonunda birbirinden farklı şapka modelleri dikkat çekiyor. Bunların başında, hem erkekler, hem de bayanlar için giyilebilecek, top şapkalar geliyor. Bu modellerin üzerinde yuvarlak top kısmı, son derece etkili bir görünüm yaratılmasını sağlıyor. Marc Jacobs ile başlayan bu modeller, sonbahar kış sezonunda tüm markalara yayılacak gibi. Londra Moda Haftası’nda öne çıkan bir

şapka modeli ise, Bora Aksu’nun

çene altından bağlamalı modelleri. Western filmlerinde izlediğimiz bayanların şapkalarına benzeyen bu modeller hem feminen, hem de sevimli.

Yeni sezonda, Londralı asilzadelerin kullandığı tül detaylı formlara yakın iddialı modelleri de göreceğiz. Bunları özellikle nikah veya özel gecelerde kullanabiliriz. Geniş kenarlı şapkalar birkaç sezondur bayanlara çok yakışıyor ve kullanılmakta. Her renk ve desende, hem ilkbahar yaz sezonunda, hem de sonbahar kış sezonunda bu modelleri bulabilirsiniz. Tabi berelerin yeri asla değişmez. Çok farklı bere çeşitleri ile kış günlerinde başınız sıcak kalacak.

Bir önceki yazımız olan Soğan Suyu Neye İyi Gelir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Comments are closed.

« »