Ton Sür Ton Giyim Nasıldır?

Mar 15 • Güncel, Moda • 317 Views • Yorum yok Ton Sür Ton Giyim Nasıldır?

Renklerin büyülü dünyası ne kadar güzeldir öyle değil mi? İster canlı renkler olsun, ister pastel tonlar olsun, farklı renkleri kullanmak hepimize iyi gelir. Hem dekorasyon dünyamızda, hem de giyim stillerimizde geçerlidir bu durum. Sürekli siyah kullanmak, ya da devamlı ana renkleri tercih etmek yerine, kendinizi renkli stillerle çok daha canlı kılabilirsiniz. Renkli ve farklı giyim stillerinden biri ton sür ton giyim stilidir. Fransızca bir kelimedir ton sür ton. Ton üzeri ton olarak dilimize çevirmek mümkündür.

Bu giyim stilinde, tek bir renk ana renk olarak seçilir. Örneğin yeşil. Yeşilin farklı tonları, kombinlerde kullanılır. Örneğin koyu yeşil bir manto, içine açık yeşil bir bluz, altına haki renkli yani asker yeşili bir etek ya da pantolon gibi. Krem tonları da ton sür ton tarzda çok kullanılır. Ton sür ton giyimde, sadece tek renklerin kullanılacağını düşünmeyin. Pekala, desenli giysilerinizle kombinler de yapabilirsiniz. Aynı tonlarda takılar, çanta ve şapka gibi aksesuarlar, fular ve eşarplar, atkılarla da kombinlerinizi daha çarpıcı bir duruma getirebilirsiniz.

Farklı kumaş çeşitlerini de ton sür ton giyimde kullanmanızı tavsiye ederiz. Örneğin renk tonlarını seçerken, triko, kadife gibi farklı kumaş geçişlerini de yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezonda Şapkalar Konuşacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Comments are closed.

« »