ERKEK BİLEKLİK ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kas 29 • Moda • 603 Views • Yorum yok ERKEK BİLEKLİK ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kadınlar kadar erkeklerin de beğeniyle taktığı bileklikler çoğunlukla derilerden yapılmaktadır. Deri bilekliklerde birçok farklı çeşit bulmak mümkündür. Gemi dümeni, çapası gibi simgeler bilekliklerde son zamanlarda sıkça kullanılan simgeler haline gelmiştir. Kancalı veya bağlamalı bileklik çeşitleri vardır. Genellikle siyah deri tercih edilse de farklı renklerini bulmakta mümkündür.

Metal, gümüş veya boncuklardan yapılan bileklikler de tercihler arasındadır. Erkek bileklik seçenekleri arasında bulabileceğiniz yüzlerce farklı bileklikten size uygun olanları satın alabilirsiniz. Evden alışveriş yapmak isterseniz internet üzerinden de erkek bileklik seçeneklerine bakarak aralarında beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız bileklik alışverişlerinde uyguna bileklikler alabilirsiniz. Kargo yoluyla siparişlerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Deri bilekliklerin yanı sıra deri kolyeler de bulabilirsiniz. Kolyelerde de birçok çeşidi bir arada bulabilmeniz mümkündür. Erkeklerin takmaktan hoşlandıkları diğer bir seçenek ise yüzüklerdir. Taşlı veya taşsız yüzükler bulmak mümkündür. Spor şıklığınızı deri bir bileklikle tamamlayabilirsiniz. Deriden hoşlanmıyorsanız tercihinizi gümüş ya da metal bilekliklerden yana kullanabilirsiniz. Gümüş ve metal bilekliklerle de şıklık yaratabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Vücut Şekli Dörtgen Olan Kadınlar Nasıl Giyinmeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Comments are closed.

« »