Cesur ve Güzel, Hem Cesur Hem Güzel

Mar 29 • Güncel, Haber • 255 Views • Yorum yok Cesur ve Güzel, Hem Cesur Hem Güzel

Bu sezon ilgiyle izlediğimiz dizilerden biri Cesur ve Güzel. Çok sevdiğimiz, biri yakışıklı, diğer güzeller güzeli oyuncumuzu bir araya getirmekte. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde oynadığı bu dizi, sadece bu iki sevilen oyuncumuz için ideal bir yapım. Ayrıca, dizinin hayli sürükleyici bir senaryosu olduğunu da belirtmek lazım. Star TV’ de yayınlanan dizi, her perşembe akşamı izleyici ile buluşuyor. Entrika, dram, komedi, heyecan, aşk birçok vurgu dizinin senaryosunda bulunmakta. Senaryosu, başarılı senarist Ece Yörenç imzalı dizinin. Kasım’dan beri izlenen dizi hayli ilgi görüyor.

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Cesur Alemdaroğlu rolünde. Korludağ Ailesi ile geçmişe yönelik bir hesabı var. Bunu görmek, geçmişin ve yitirdiği ailesinin hesabını sormak üzere, Korludağ’a geliyor. Aile görünürde mazbut gibi görünse de, aslında sırlarla dolu. Cesur’un da bunu çözmesi, bir yandan da intikamını alması gerek. Ancak, hiç de hesaplamadığı bir nokta var. O da Sühan Korludağ. Ailenin güzeller güzeli kızı. Bu rol de elbette güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün. Birbirlerine aşık olan bu ikili bakalım neler yapacak?

Dizi akıcı senaryosu ile sürekli sürprizlere gebe. Bu nedenle, izleyicilerin ilgisini çekiyor. Bu entrika zinciri arasında, doğrusu şaşırmamak elde değil. Sürekli devam eden bir heyecan yumağı içinde, çok da güzel bir aşk serüveni izliyoruz. Sühan ve Cesur’un aşkı, yetenekli oyunculuklar, kaliteli görsel çekimler, şık kostümler hepsi de dizide izlememizi bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Ton Sür Ton Giyim Nasıldır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Comments are closed.

« »