Balık Burcu Özellikleri

Haz 5 • Güncel • 188 Views • Yorum yok Balık Burcu Özellikleri

Astroloji de en son sırada gelir Başak Burcu. Balak burcu insanı yüzü çekici olan bir tiptir. Anlamlı gözleri vardır. Bakmasını, güzel gözleriyle karşısındaki etkilemeyi iyi bilir. Genel olarak kumral tene sahip kişilerdir. Saçları dalgalı ya da kıvırcık yapıdadır genellikle. Yuvarlak yüzlü, orta boylu kişilerdir. Bu görünümleri onlara sempati kazandırır. Balık burcu insanları sakin tabiatlı kişilerdir.

Sakindir ve sakin görünür ama içlerinde hayli çalkantıları olan, adeta fırtınalar olan tiplerdir. Sessiz atın çiftesi pek olur misali, yeri geldiğinde masaya yumruğunu etkili şekilde vurabilir. Ancak bu özellikleri onların duygusal yapılarından kaybettirmez. Gerçekten duygusal insanlardır. Belki de son burç olduğundan, her burcun özelliklerinden bir parça almıştır denilebilir. Balık burcu insanları, tıpkı bir balığın kıvraklığı gibi bazen insanı şaşırtabilir. Yakalanmaz, elde edilemez hale gelebilir. Bu durumları onlara, çift karakterli bir özellik de kazandırmaktadır. Bu durum olumsuz şekilde anlaşılmasın. Bu kötü bir özellik değildir balık burcu insanları için. Duyarlı ve sevecen kişilerdir. Yapıları yardımseverdir. Konuşma konusunda ustadır ve buna sevecenlikleri de eklenince arkadaş canlısı, dostları tarafından sevilen tipler olurlar.

Derin bir ruh dünyaları vardır. Yapıları hassastır. Bazen çok kırılgan olabilirler, ancak çoğu zaman anlaşılamaz bir gizem için de olabilirler. Balık burcu insanı huzuru sever. Çoğu zaman ev yaşamından hoşlanan tiplerdir. Karar aşamasında sezgilerini kullanmayı severler. Bu durum onlara genellikle kazandırır.

Bir önceki yazımız olan Cesur ve Güzel, Hem Cesur Hem Güzel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Related Posts

Comments are closed.

« »